Állásajánlatok

MIÉRT ÉRDEMES A KissÉpGép CSAPAT TAGJÁVÁ VÁLNI?

  • Kiemelkedő képességű, motivált, valóban jó hangulatú, fiatal csapat tagjává válhatsz. Az irodában dolgozó kollégák átlagéletkora 35 év.
  • Munkáltatóként jövőképünk alapja a lojalitás és a megbízhatóság. Célunk, hogy hosszú távon olyan felelős és fenntartható üzleti gyakorlatot folytassunk, melyben képesek vagyunk kiváló szakembereink számára a stabil és tisztességes megélhetésen felül kimagasló bérezést, a munka és a magánélet egészséges egyensúlyát (8 óra munka), kiemelkedő munkakörülményeket (iroda, gépek, eszközök, szerszámok), állandó szakmai képzési és személyiségfejlesztési lehetőségeket, szakmai kihívásokat és rendszeres visszajelzést biztosítani, a szakmai teljesítményorientált gondolkodás középpontba helyezésével – fontos a személyes siker.
  • Csapatban dolgozunk, jó kapcsolatokat ápolunk és őszinték vagyunk egymással, rendszeresek a csapatépítők és fontos számunkra, hogy a csapat minden tagja személyes figyelmet kapjon, ezért kulcsszerepe van a kommunikációnak. Közösen dolgozunk az üzleti sikerért, a szervezeti és szakmai megújulóképességünk fenntartásáért egy olyan munkakörnyezetben, ahová nap mint nap jó megérkezni, ahová jó tartozni.
  • Felelősséget vállalunk cselekedeteinkért, folyamatosan mérjük és elismerjük teljesítményünket.
  • Junior programunkban büszkék vagyunk arra, amit továbbadunk, talpraesett, gyakorlatias szakembereket nevelünk.

ANYAGBESZERZŐ

Épületgépészetben jártas anyagbeszerző munkatársat keresünk tamási telephelyünkre, fiatal, kiemelkedő szakmai képességű, motivált és valóban jó hangulatú csapatunkba.

MI LESZ A FELADATOD?

  • Épületgépészeti szerelés és közműépítési projektekhez szükséges anyagok beszerzési folyamatainak irányítása, működtetése és kontrollálása
  • a kivitelezési munkákhoz szükséges beszerzés operatív vezetése, határidők, mennyiségek koordinációja a kivitelezéssel
  • műszaki egyeztetés a projektvezetővel és a külső partnerekkel
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • árajánlat kérések összeállítása, kiküldése
  • árajánlatok kiértékelése, összehasonlítása
  • a belső logisztika és áruszállítás megszervezése
  • kimenő és a visszáruk kezelése
  • a kivitelezési munkák határidőre történő kiszolgálásának megszervezése, operatív lebonyolítása
  • beszállítók minősítése, versenyeztetése és kiválasztása
  • a főbb beszállítói partnerekkel éves tárgyalások lebonyolítása, értékelése
  • előrejelzések készítése a beszállítói piaci változásokról
  • optimális raktárkészlet fenntartása, minimum szintek meghatározása és rendszeres felülvizsgálata
  • beszállítói adatbázis karbantartása, bővítése
  • beérkező áruk könyvelése, beszállítói számlák ellenőrzése
  • havi zárások
  • éves leltár
  • kapcsolattartás a szállító cégekkel, éves keret megállapodások előkészítése, letárgyalása
  • költségoptimalizálás
  • vezetői döntéstámogatás adatokkal
  • költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • folyamatfejlesztés
  • a beszerzési csapat (raktáros, logisztikus kollégák) koordinálása az előbbiekben felsorolt céloknak megfelelően.

AMIRE A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉG VAN

  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezz a beszerzés területén
  • épületgépészetben való jártasság (szerelési anyagok ismerete)
  • legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány.

TULAJDONSÁGOK, MELYEK SZÁMUNKRA FONTOSAK

  • Önálló vagy, megbízható, határozott és precíz a munkádban
  • jól kommunikálsz, hatékony vagy és együttműködő a csapatmunkában.

AMIT AJÁNLUNK

  • Kiemelt bérezés (havi nettó 600.000 Ft – tapasztalattól függően)
  • céges autó és útiköltség-térítés
  • lakhatási támogatás
  • laptop, mobiltelefon
  • kávé, gyümölcs, nasi a konyhában egész nap
  • munkavégzés helye igényes és modern irodában
  • jó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások
  • szakmai tréningek
  • azonnali munkakezdés.

Az önéletrajzokat az info@kissepuletgepeszkft.hu e-mail címre várjuk.

Partnereink